Vegetarian

Vegetarian

1200kcal – 3000kcal

Vegetarian to nasza propozycja diety pudełkowej, którą stworzyliśmy dla osób na diecie wegetariańskiej. Jeśli nie jadasz na co dzień mięsa ze względów zdrowotnych lub etycznych,  to sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Tak bogata oferta żywieniowa sprawi,że każdy odnajdzie to, czego potrzebuje.  

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

15%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-55%

Dietetycy i kucharze zadbają o to, żeby zamawiający otrzymywali smaczne, pełnowartościowe, sycące i różnorodne posiłki. Są to dania przygotowane w sposób pomysłowy i w takim zakresie kalorycznym, jakiego wymaga klient. We wszystkich potrawach znajduje się sporo warzyw oraz białka roślinnego. Dlatego nie ma znaczenia, czy ktoś jest wegetarianinem od dłuższego czasu, czy dopiero zaprzestaje jedzenia mięsa,
ryb i owoców morza, ponieważ może optymalnie zbilansować swoje posiłki i nie obawiać się rutyny na talerzu, jak i niedoborów pokarmowych.

od 50,48 zł /dzień

W propozycji Vegetarian dostajesz każdego dnia 5 smacznych posiłków wegetariańskich. Znajdują się w nich cenne witaminy i składniki mineralne. Mięso i ryby zastąpiliśmy roślinami strączkowymi, jajkami, nabiałem, pestkami oraz orzechami. W posiłkach znajdziesz też kolorowe warzywa i owoce, kasze oraz pełnoziarniste zboża. Dania komponujemy tak, żeby zapewnić wegetarianom optymalną ilość białka, tłuszczy oraz węglowodanów. Perfekcyjnie zbilansowane posiłki to gwarancja braku niedoborów i dobrego zdrowia. 

Posiłki obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1200 kcal do 3000 kcal. Zakupisz je od 50,48 zł. na dzień. Chcesz prowadzić styl życia w rytmie wege i nie obawiać się o nic? Sprawdź przykładowe dania, które przygotowaliśmy. Posiłki całkowicie pozbawione mięsa i ryb wcale nie muszą być nudne. Przekonaj się o tym, że dostaniesz to, czego potrzebuje Twój organizm na diecie wegetariańskiej. Z powodzeniem zastępujemy białko pochodzenia zwierzęcego białkiem roślinnym. Tego typu dieta ma działanie nie tylko odżywcze, ale również detoksykacyjne i oczyszczające.