Vegan

Vegan

1200kcal – 2750kcal

Vegan to opcja diety pudełkowej dla osób, które ze swojego jadłospisu chcą całkowicie wykluczyć mięso i nabiał. Na początku przygotowanie posiłków bezmięsnych może dla wielu osób okazać się trudne. Są też osoby, które nie mają czasu na opracowanie menu i gotowanie albo tego nie lubią. I to dla nich między innymi działa nasz catering dietetyczny – zdrowy, smaczny oraz sycący. Różnorodność posiłków bez mięsa na pewno będzie dla Ciebie zaskakująca, natomiast TIM Catering to rzeczywiście kreatywni specjaliści od żywienia oraz kucharze z dużym talentem.

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

15%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-55%

Dieta Vegan to opcja, w której produkty odzwierzęce zastąpione są nasionami roślin strączkowych, pestkami i orzechami, a także produktami typowymi dla diety wegańskiej: tofu, soczewicą, ciecierzycą, grochem, fasolą, czy napojami roślinnymi. Codzienny jadłospis uwzględnia również sezonowe, regionalne owoce i warzywa, kasze, czy pełne ziarna zbóż. Poszczególne potrawy komponujemy w taki sposób, żeby zapewnić optymalną ilość witamin
i minerałów, białka, tłuszczy oraz węglowodanów.

od 55,99 zł /dzień

Wegański catering dietetyczny pozwala wyeliminować produkty pochodzenia zwierzęcego, przy równoczesnym dostarczeniu najważniejszych składników odżywczych. Z menu całkowicie wykluczyliśmy: mięso, ryby, owoce morza, nabiał, jaja oraz miód. Zamiast nich stosujemy składniki roślinne: zboża, rośliny strączkowe, orzechy, nasiona, warzywa oraz owoce. Sporo osób decyduje się przejść na weganizm już od kilku lat, dlatego zadecydowaliśmy, że w naszej propozycji cateringowej taka opcja również się znajdzie.

Posiłki mają dobowy przedział kaloryczny wynoszący od 1200 kcal do 2750 kcal. Istnieje możliwość ich zakupu w cenie już od 55,99 zł. Sprawdź przykładowe pozycje dań i nabierz przekonania, że wegański styl życia jest czymś różnorodnym.
Jeśli jesteś na początku swojej przygody z weganizmem i jeszcze nie we wszystkim czujesz się pewnie lub jesteś sceptyczny, to miej pewność, że z nami poczujesz się naprawdę doskonale.