Keto Premium

Keto Premium

1500kcal – 2750kcal

Miłośnicy diety Keto na pewno przyjrzą się też naszej zbliżonej propozycji, a więc opcji Keto Premium. Zawiera ona posiłki bogate w zdrowe tłuszcze oraz wysokojakościowe produkty spożywcze takie jak: orzechy, wołowina albo ryby. Poziom kaloryczności jest w tym przypadku o wiele większy aniżeli w standardowym wariancie Keto.

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

15-25%

Tłuszcze

70-80%

Węglowodany

5-10%

Dieta ketogeniczna bazuje na dużej ilości tłuszczu, mniejszej ilości białka oraz minimalnej ilości węglowodanów. Takie żywienie wprowadza organizm w stan ketozy, podczas którego korzysta on jako źródło energii z kwasów tłuszczowych zamiast z glukozy.

od 73,49 zł /dzień

Poza dostarczaniem energii kwasy tłuszczowe odpowiadają za usuwanie tkanki tłuszczowej. Dlatego ten typ diety redukcyjnej chwalą sobie osoby, które chcą schudnąć. Dieta ketogeniczna wpływa również bardzo dobrze na funkcje poznawcze oraz na stan psychiczny. Stosowanie diety Keto pozwala też unormować poziom glukozy we krwi, ponieważ posiłki przygotowane w jej ramach mają niski indeks glikemiczny. 

TIM Catering

Dieta pudełkowa Keto Premium obejmuje:

  • catering wysokotłuszczowy, o obniżonej ilości węglowodanów, 
  • większą ilość produktów z grupy premium: dobrej jakości sery, orzechy, awokado, wołowinę i ryby,
  • duże ilości niskocukrowych warzyw i owoców, w tym sezonowych,
  • ograniczoną ilość glutenu,
  • zwiększoną ilość zdrowych tłuszczy: oliwy z oliwek oraz awokado, 
  • pełnowartościowe białko i żelazo z mięsa, ryb i jaj,
  • zdrowe słodziki: ksylitol, stewię, czy erytrytol zamiast białego cukru.

Każdy klient decydujący się na wersję Keto Premium codziennie otrzymuje 4 posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Są to dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1800 kcal do 4000 kcal. Pakiet ten jest dostępny w cenie od 73,49 zł. dziennie.

Klientom zaznaczamy, że dieta ketogeniczna to specyficzny sposób żywienia. Nie jest wskazana wśród: osób zmagających się z chorobami: nerek, wątroby, trzustki i tarczycy. Nie powinny jej stosować także te osoby, które ze względów zdrowotnych mają zalecone jadłospisy specjalistyczne. Zachęcamy do konsultacji z lekarzem prowadzącym lub z dietetykiem, jeszcze przed złożeniem zamówienia.