Slim

Slim

1200kcal – 3000kcal

Dieta pudełkowa Slim to dieta, którą śmiało możemy określić jako dieta trendy. Wiemy o tym, jak wiele osób marzy o szczupłej sylwetce, gdy decydują się na dietę pudełkową. Wiemy też, że równocześnie te osoby nie zawsze orientują się, jakie dania byłyby dla nich najlepsze i co rzeczywiście powinno znaleźć się na ich talerzu, żeby zapewnić sobie optymalną ilość kalorii każdego dnia. Jeśli również zainteresował Cię pakiet Slim, to z nami możesz odchudzać się, równocześnie dbając o zdrowie. 

Każdego dnia znajdziesz różnorodne, pyszne i pełnowartościowe dania, bez dodatku białego cukru. Dania te będą natomiast zawierały odżywcze białko, warzywa i wyroby pełnoziarniste. 

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

20%

Tłuszcze

25%-30%

Węglowodany

50-55%

Redukcja masy ciała i równoczesne zachowanie sporej dawki energii mogą iść w parze! Dieta pudełkowa Slim jest dietą redukcyjną, pomagającą pozbyć się zbędnych kilogramów. Każdego dnia przygotujemy dla Ciebie 5 zdrowych, pysznych i pełnowartościowych posiłków. Wśród nich zawsze dostaniesz jeden odżywczy koktajl, pełen witamin i mikroelementów. W posiłkach możesz też liczyć na zwiększoną ilości błonnika i pełnowartościowego białka. Dlatego po zjedzeniu danego dnia będziesz syty aż do kolejnej porcji.

od 55,99 zł /dzień

TIM Catering

Pakiet Slim to:

  • zwiększona ilość warzyw, owoców niskocukrowych oraz pełnych ziaren zbóż – cennego źródła antyoksydantów i błonnika pokarmowego,
  • systematyczne dostarczanie do organizmu pełnowartościowego białka, 
  • zredukowanie ilości tłuszczu na rzecz zdrowego białka z chudego mięsa, ryb i nabiału,
  • niezbędne witaminy i składniki mineralne, oraz wielonienasycone kwasy tłuszczowe
    z ryb,
  • koktajl odżywczy, przyspieszający metabolizm i odciążający układ trawienny,
  • każdego dnia: śniadanie, II śniadanie, obiad, koktajl wspomagający redukcję i kolacja.

Dobowy przedział kaloryczny poszczególnych dań wynosi od 1200 kcal do 3000 kcal. Możesz zakupić 5 posiłków dziennie w cenie już od 55,99 zł. Dieta pudełkowa Slim pozwala cieszyć się utratą niechcianych kilogramów bez zbędnego spadku energii! Sprawdź przykładowe menu, jedz zdrowo i nie martw się sylwetką!