Keto

Keto

1500kcal – 2750kcal

W chwili, gdy zaczynasz swoją przygodę z dietą ketogeniczną, to wiesz, że jest to opcja żywieniowa związana z pewnymi wyrzeczeniami. Wiele osób to zniechęca, nie zawsze też wiedzą, jak przygotować posiłki. Jeśli zaś wybierasz naszą opcję Keto, to bądź pewien, że dietetycy oraz kucharze zadbają o to, żebyś odżywiał się racjonalnie, zdrowo i powoli przechodził do stanu ketozy. Nie ma mowy o niedoborach żywieniowych. Otrzymasz wyłącznie smaczne, pełnowartościowe oraz sycące posiłki. 

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

15-25%

Tłuszcze

70-80%

Węglowodany

5-10%

Dieta ketogeniczna opiera się na spożywaniu dużej ilości tłuszczu, ograniczonej ilości białka oraz minimalnych ilości węglowodanów. Jej zadaniem jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy, a więc momentu, w którym korzysta on wyłącznie z kwasów tłuszczowych, a nie z glukozy jako najważniejszego źródła energii

od 65,49 zł /dzień

Kwasy tłuszczowe likwidują zbędną tkankę tłuszczową, co pozwala w rezultacie schudnąć bez obaw o zdrowie. Wiele osób, które stosują dietę Keto podkreśla, że dzięki takiemu stylowi odżywiania potrafią się lepiej skoncentrować, mają sporo energii oraz czują się po prostu dobrze.

TIM Catering

Przygotowana przez nas dieta Keto to:

  • posiłki wysokotłuszczowe, o obniżonej ilości węglowodanów, 
  • duże ilości niskocukrowych warzyw i owoców, w tym również sezonowych,
  • minimalna ilość glutenu w codziennych posiłkach, 
  • większa ilość: orzechów, mięsa, tłustego nabiału oraz zdrowych tłuszczy,
    na przykład pod postacią oliwy z oliwek albo oleju lnianego, 
  • potrawy z mięsa, jaj i ryb z pełnowartościowym białkiem i żelazem,
  • zero białego cukru, tylko zdrowe słodziki: ksylitol, stewia, czy erytrytol,
  • zero wahań glukozy i insuliny we krwi – dania o niskim indeksie glikemicznym,
  • dłuższe uczucie sytości po zjedzonych posiłkach.

Otrzymujesz od nas 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. To dania o dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1500 kcal do 2750 kcal. Zakupisz je już w cenie od 65,49 zł dziennie. 

Zaznaczamy, że dieta ketogeniczna jest specyficznym sposobem odżywiania i nie powinny jej stosować osoby z chorobami nerek, wątroby, trzustki oraz z niedoczynnością tarczycy lub potrzebujące z różnych powodów diety specjalistycznej. Przed przejściem na dietę Keto zalecamy wizytę u lekarza prowadzącego oraz konsultację z dietetykiem.