Sport Premium

Sport Premium

1800kcal – 3500kcal

Nowością w naszej ofercie jest pakiet Sport Premium. To wyjątkowa propozycja dla osób aktywnych fizycznie, które lubią dbać o sylwetkę i co najważniejsze, odżywiać się zdrowo. Jesteś w tym gronie i aktywność fizyczna nie jest dla Ciebie niczym obcym?

Nasi dietetycy oraz kucharze przygotują dla Ciebie smaczne, różnorodne, sycące oraz odżywcze dania. Nasze  potrawy dostarczają Twojemu organizmowi pełnowartościowych składników, wzbogaconych o starannie wyselekcjonowane produkty premium. 

Dobowy udział składników w poszczególnych potrawach wynosi:

Białko

15% do 20%

Tłuszcze

30% do 35%

Węglowodany

45% do 50%

od 70,08 zł /dzień

TIM Catering

Najważniejsze cechy pakietu Sport Premium to:

 • zastosowanie wysokobiałkowej formuły, gwarantującej dostarczenie optymalnej dawki białka, wspierającej budowę masy mięśniowej oraz procesy regeneracji
  po intensywnych treningach i zawodach,
 • produkty jakości premium, jak na przykład: wysokiej jakości sery, orzechy,
  wołowina i ryby,
 • świeże warzywa i owoce, w tym zwłaszcza propozycje sezonowe od lokalnych dostawców, zawierające cenne witaminy i minerały,
 • produkty wysokobiałkowe jak na przykład skyr,
 • zdrowe kwasy omega – 3, występujące zwłaszcza w rybach i w orzechach,
 • dania z łatwo przyswajalnym przez organizm żelazem, wspierającym układ krwionośny i ogólną kondycję organizmu, 
 • optymalnie zbilansowany skład we wszystkich daniach na dany dzień,
  umożliwiający zachowanie uczucia sytości na dłużej. 

Posiłki każdego dnia obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1800 kcal do 3500 kcal. 5 posiłków dziennie zakupisz już w cenie od 70,08 zł. 

Dieta pudełkowa Sport Premium obejmuje zbilansowane oraz smaczne posiłki, skomponowane przez nasz team dla osób aktywnie uprawiających różne dyscypliny sportowe. Każdy sportowiec dzięki naszemu cateringowi uzyska dokładnie te cele sportowe, na których mu zależy. Równocześnie, zadba o dobre zdrowie oraz świetne samopoczucie, co zapewni mu harmonię w codziennym życiu i da szansę pozyskiwania jeszcze lepszych wyników. Decydując się na pakiet Sport premium każdego dnia otrzymasz od nas pyszne, wysokojakościowe i różnorodne dania. Trenuj spokojnie, a my zadbamy o Twój talerz!