Less Gluten

Less Gluten

1200kcal – 2750kcal

Less Gluten jest dobrą propozycją dla Ciebie, jeśli tylko z powodów zdrowotnych albo dla zachowania dobrej kondycji zdecydowałeś się wyeliminować gluten ze swojej diety. Ograniczając gluten możesz jeść smacznie i lekko i co najważniejsze, poprawić odporność organizmu. Jest to możliwe, ponieważ posiłki komponujemy w taki sposób, aby miały sporo składników odżywczych. Menu w Less Gluten obejmuje naturalnie bezglutenowe produkty oraz bezglutenowe odpowiedniki poszczególnych produktów.

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

15% do 20%

Tłuszcze

30% do 35%

Węglowodany

45% do 50%

Głównym założeniem diety bezglutenowej jest to, że zbóż glutenowych wybiera się takie, które są od niego naturalnie wolne: proso, grykę, kukurydzę, ryż albo komosę ryżową. Pieczywo, makarony oraz kluski zamienione są bezglutenowymi odpowiednikami. 

od 54,49 zł /dzień

Less Gluten to dieta optymalnie zbilansowana, dostarczająca odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych. Dlatego kiedy zmagasz się z objawami nietolerancji glutenu, to nie oznacza dla Ciebie wcale rezygnacji z ulubionych posiłków. Mający spore doświadczenie dietetycy i kucharze zadbają o to, aby dania w Twoim menu były pyszne, pomimo że większość znanych składników będzie w nich odmienna. Dlatego nawet po paru dniach stosowania takiej diety zauważysz brak dyskomfortu i przykrych dolegliwości. Możesz zapomnieć o: bólach brzucha, wzdęciach, nudnościach i wymiotach, uczuciu pełności, zaparciach oraz gazach. To spora ulga!

Posiłki mają dobowy przedział kaloryczny wynoszący od 1200 kcal do 2750 kcal. Możesz je zakupić w cenie już od 54,49 zł za zestaw dniowy. Sprawdź u nas przykładowe menu i wybierz pyszne, zdrowe i sycące dania bezglutenowe. Z pewnością, Twój organizm będzie Ci za to wdzięczny! Nasz catering dietetyczny jest przeznaczony dla osób zmagających się na co dzień z alergiami pokarmowymi i nietolerancją glutenu. Oferujemy Tobie najlepszą jakość dostarczanych składników oraz to, że będziesz zachwycony tym, jak smakują potrawy każdego dnia.