Standard

Standard

1200kcal – 3000kcal

Catering pudełkowy Standard przygotowaliśmy z myślą o osobach, dla których ważne jest zdrowe odżywianie, bazujące na smacznych, pełnowartościowych i sycących posiłkach. Jesteś w grupie osób, które świadomie podchodzą do tematu żywienia? To na pewno opcja dla Ciebie. Menu Standard składa się codziennie z 5 posiłków. Nasi dietetycy oraz kucharze pomogą Tobie w zmianie niewłaściwych nawyków żywieniowych. Co istotne, będziesz mieć więcej energii i po prostu poczujesz się zdrowo. Nie musisz już tracić czasu na gotowanie lub po prostu zajmować się tym, gdy nieszczególnie to lubisz. Zamawiając opcję Standard dostajesz pełen wachlarz produktów spożywczych: warzyw, kasz, mąk, makaronów, mięs, jaj, ryb, zdrowych tłuszczów oraz owoców. Przygotowując menu, stosujemy zasadę 80/20, a więc możesz też liczyć na pyszny kawałek ciasta albo na mączne pierogi.
Nie musisz przejmować się, iż catering dietetyczny będzie dla Ciebie związany z wyrzeczeniami. To wyłącznie Ty zdecydujesz, jaka ma być kaloryczność w przygotowanych posiłkach. Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy albo po prostu zachować swoją wagę, to na to możesz liczyć. 

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

15-20%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

40-45%

od 46,99 zł /dzień

Dieta Standard to uniwersalne rozwiązanie, łączące preferencje osób o dowolnych potrzebach żywieniowych. Przygotowujemy dania urozmaicone, co oznacza, że jeśli dopiero co rozpoczynasz swoją przygodę z potrawami z cateringu, to na pewno będziesz do tego zachęcony w dalszym ciągu. 

Przygotowane dania obejmują przedział kaloryczny wynoszący od 1200 kcal do 3000 kcal. Posiłki zakupisz w cenie już od 46,99 zł na dzień. Każdy zestaw przygotujemy w wybranej przez Ciebie kaloryczności. Dlatego sprawdź przykładowe posiłki i przekonaj się, że Standard jest dla Ciebie. To idealne rozwiązanie dla osób, które myślą o zdrowym odżywianiu! Jeśli więc chcesz coś zmienić w menu albo do tej pory odżywiałeś się niezdrowo, to Standard jest tym, czego potrzebujesz.