Sport

Sport

1200kcal – 3000kcal

Dieta pudełkowa Sport jest przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, które zawsze chcą się cieszyć doskonałą kondycją. Zapewniają to pełnowartościowe posiłki, niezależnie od tego, czy ktoś trenuje zawodowo, czy hobbystycznie. 

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

20-25%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-50%

Dietetycy  i kucharze, którzy przygotowują posiłki w ramach pakietu Sport dla osób regularnie trenujących oraz tych, które dopiero zaczynają trenować gwarantują, że otrzymają one optymalnie zbilansowaną dietę, pozwalającą realizować założone cele treningowe. Doskonale zbilansowane posiłki dodają energii, ponieważ opierają się na bardzo dużej ilości białka. To pozwala na wzrost masy mięśniowej oraz pomaga w regenerowaniu organizmu po wysiłku fizycznym. Poza wartością odżywczą przygotowane potrawy są też smaczne. Sportowcy mogą samodzielnie dobierać potrawy do codziennego jadłospisu, co chwalą, gdyż elastyczne podejście do diety jest dla nich istotne. Nie muszą myśleć, co zjedzą oraz tracić czasu na gotowanie. Mogą natomiast te chwile przeznaczyć na treningi, by jeszcze lepiej sobie radzić lub na odpoczynek, by później mieć więcej siły. 

od 61,48 zł /dzień

Oferowane posiłki to dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1800 kcal do 4000 kcal. Codzienny zestaw można zakupić już w cenie od 61,48 zł. Posiłki należy wybierać w panelu klienta z minimum 3 – dniowym wyprzedzeniem, do godziny 14:00. Jeśli ktoś o tym zapomni, to dostaje od TIM Catering pierwszą dostępną propozycję z menu w konkretnym dniu.  

W ramach pakietu Sport dostajesz posiłki gwarantujące organizmowi pełnowartościowe składniki, wzbogacone o produkty premium: najlepsze gatunkowo sery, czy  wołowinę. Sprawdź, co proponujemy, a później przygotuj się na to,
że wraz z zamawianymi posiłkami Twoja kariera sportowa będzie intensywnie się rozwijała! Każdy sportowiec wie o tym, że dieta musi być przystosowana do jego stylu życia, ponieważ to wpływa na jego ogólną formę i motywuje do dalszych ćwiczeń.