Office

Office

1000kcal/1300kcal

Office jest dietą pudełkową dla osób, które na co dzień pracują w biurze i są bardzo zajęte swoim życiem zawodowym. Jeśli Ty również, niezależnie od tego, czym się zajmujesz chcesz odżywiać się racjonalnie, otrzymując smaczne dania składające się z pełnowartościowych posiłków, to sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.  

Doświadczeni dietetycy i kucharze zapewniają posiłki dające energię na każdy dzień. Zamawiając ten catering dietetyczny dostaniesz od nas: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i świeży, owocowo – warzywny sok. Nie musisz więcej myśleć o swoim jadłospisie, ponieważ dostaniesz zdrowe i sycące posiłki. 

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

15% do 20%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-50%

Nie chcesz mieć odgórnie ustalonych posiłków na cały dzień i zależy Ci na tym, żeby śniadanie i kolację przygotować samemu lub na przykład wyjść coś zjeść z przyjaciółmi? To również dobra propozycja dla Ciebie. W naszych daniach znajdziesz natomiast optymalną ilość witamin i składników mineralnych, które pozytywnie wpływają na samopoczucie oraz na koncentrację w pracy. Jesteś przemęczony żmudną pracą lub kolejny projekt zajmuje Ci sporo czasu i brakuje Ci energii? Office to idealne rozwiązanie w przypadku osób wyjątkowo aktywnych zawodowo. Także, jeśli pracują one w trybie zdalnym. 

od 38,99 zł /dzień

Zapewniamy, że każdego dnia dostaniesz szeroki wachlarz produktów roślinnych  i zwierzęcych. Będą w nich znajdować się takie składniki jak: nabiał, jajka, różne rodzaje mięsa oraz ryb morskich. Dietę pudełkową dostosujesz do swojego stylu życia. Co więcej, zaoszczędzisz czas na gotowanie. W tym czasie możesz odpoczywać albo poświęcać czas bliskim osobom.

Dania obejmują potrawy w dobowym przedziale kalorycznym od 1000 kcal do 1300 kcal. Posiłki na dany dzień kupisz już od 38,99 zł. Zamawiając catering pudełkowy Office gwarantujesz sobie jedzenie pełnowartościowych posiłków zamiast przekąsek z automatu lub niezdrowych dań instant. Musisz przyznać, że jest to kusząca propozycja.