Hashimoto

Hashimoto

1200kcal – 2750kcal

Hashimoto to dieta dla osób, które zmagają się z chorobą o tej samej nazwie. Przygotowaliśmy dietę pudełkową Hashimoto, traktując ją jako przeciwzapalny jadłospis. Dlatego w jej ramach oferujemy sporo posiłków bogatych w kwasy omega – 3, bez nabiału i z ograniczoną ilością glutenu. Jeśli sam decydujesz się na tę dietę ze względów zdrowotnych, to od razu poczujesz się lepiej niż dotychczas. 

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

15-20%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

40-50%

Choroby tarczycy domagają się przede wszystkim tego, żeby dbać o to, aby w organizmie nie dochodziło do kolejnych, uciążliwych stanów zapalnych. Praca tarczycy może bowiem wtedy być jeszcze słabsza i pojawią się w związku z tym szkodliwe rezultaty.

Dlatego opracowaliśmy zdrowy, antyzapalny catering. Ograniczone w nim są: nabiał, gluten, soja oraz surowe warzywa, bogate w goitrogeny. Tak dokładnie przygotowane menu zapewnia więcej energii i daje szansę na poznanie nowych smaków. Nasz catering pudełkowy Hashimoto jest bardzo praktyczny: klient nie traci czasu na obmyślanie posiłków, zakupy oraz na gotowanie.

od 58,49 zł /dzień

TIM Catering

Tim Catering oferując dietę Hashimoto zapewnia opcję, która:

  • nie zawiera nabiału, często wywołującego stan zapalny u osób chorujących,
  • redukuje gluten: żyto, pszenicę i jęczmień,
  • ogranicza warzywa surowe, blokujące przyswajanie jodu przez organizm,
  • ma zwiększoną ilość owoców i warzyw, w tym sezonowych oraz pełnych ziaren zbóż, czyli cennych antyoksydantów oraz błonnika pokarmowego, 
  • ma dużą zawartość pełnowartościowego białka z chudego mięsa, jaj i ryb,
  • ma witaminy oraz składniki mineralne istotne dla zdrowia tarczycy:
    jod, selen, cynk oraz żelazo. 

Posiłki w tym pakiecie obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1200 kcal do 2750 kcal. Masz możliwość zakupu posiłków w cenie już od 58,49 zł. Zamawiając dietę Hashimoto możesz cieszyć się lepszym zdrowiem, dlatego sprawdź, jakie przykładowe posiłki będziesz mieć do wyboru na co dzień. To pozwoli lepiej znosić Ci chorobę na co dzień!