Catering dietetyczny Szczecin

Catering dietetyczny Szczecin

Szczecin to miasto o bogatej historii, którego początki sięgają przełomu VII/VIII. Zostało założone przez Wkrzanów (plemię słowiańskie) na dzisiejszym Wzgórzu Zamkowym. Aktualnie Szczecin to  stolica województwa zachodniopomorskiego i jedno z najdynamiczniej działających miast w Polsce. To miejsce korzystne zarówno do życia, jak i do pracy, czy odpoczynku. Dlatego niektórzy przyjeżdżają tutaj na chwilę, inni zostają już na stałe. Niezależnie od tego, czy pobyt w Szczecinie jest krótki, czy długoterminowy, to zawsze należy dbać o codzienne odżywianie. Dobry catering pudełkowy na pewno ułatwi zadanie!

Czym jest catering dietetyczny Szczecin?

Catering dietetyczny, inaczej dieta pudełkowa Szczecin lub dieta z dostawą, to usługa oferowana przez firmy cateringowe. Powstała z myślą o tych, którzy mają świadomość, jak ważna jest codzienna dieta. Niestety przygotowywanie zdrowych i zbilansowanych posiłków bywa męczące i dość trudne, zwłaszcza dla tych, którzy nie dysponują odpowiednią wiedzą. Jednak catering dietetyczny Szczecin może skutecznie rozwiązać problem. Wiąże się z dostawą zbilansowanych posiłków bezpośrednio pod nasze drzwi. Co ciekawe, catering Szczecin możemy zamawiać nie tylko do swoich domów i mieszkań, ale też miejsca pracy. Profesjonalna firma cateringowa chętnie realizuje zamówienia do biur, zakładów produkcyjnych i punktów usługowych. Wystarczy tylko przy składaniu zamówienia wskazać, gdzie catering dietetyczny Szczecin ma być dostarczany. Może to być nie tylko ścisłe centrum Szczecina, ale też jego obrzeża.

Catering dietetyczny Szczecin

Jakie zasady mają diety pudełkowe Szczecin?

Szczecin catering powstaje zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania. Pod uwagę brane są też trendy żywieniowe i ich wpływ na zdrowie. Zatem do klientów zawsze trafia wartościowe diety pudełkowe Szczecin. Jedząc każdy posiłek, można dostarczyć organizmowi niezbędnej ilości składników odżywczych. Wpływa to korzystnie na samopoczucie, większą ilość energii i funkcjonowanie organizmu. Najczęściej tania dieta pudełkowa Szczecin bazuje na dużej ilości świeżych warzyw i owoców, ponieważ to one są cennym źródłem witamin, minerałów, czy błonnika. Jednak w menu nie brakuje też innych produktów. Bardzo często diety Szczecin to posiłki opierające się na drobiu, różnych gatunkach mięs, rybach i owocach morza. W menu nie brakuje też nabiału, produktów pełnoziarnistych, nasion, kiełków i zdrowych olejów. Jednak dokładny jadłospis zawsze jest ustalany indywidualnie, zgodny z wybranym planem żywieniowym.  Można dobrać go pod swoje preferencje żywieniowe. Jednak nie możemy też zapominać, że dieta Szczecin będzie skuteczna, gdy zostanie dopasowana do wyznaczonych celów lub schorzeń. Inny catering pudełkowy Szczecin sprawdzi się, gdy chcemy schudnąć. Inny, gdy naszym celem jest oczyszczenie organizmu lub dopasowanie diety do nietolerancji pokarmowych. Jeśli trudno będzie wybrać odpowiedni catering z dowozem Szczecin, to warto skonsultować się z dietetykiem. Profesjonalna firma cateringowa współpracuje z najlepszymi ekspertami od żywienia. Są w stanie udzielić nam kilku wskazówek, a nawet wskazać optymalny plan dietetyczny. Wystarczy odpowiedzieć tylko na kilka podstawowych pytań.

Szczecin dieta pudełkowa wiąże się z codzienną dostawą gotowych posiłków. Sami wybieramy ich ilość i kaloryczność. W standardowej wersji tani catering dietetyczny Szczecin może wiązać się z dostawą trzech posiłków na dzień. W bardziej rozbudowanej z czterema lub pięcioma. Na pewno większa ilość posiłków sprawdzi się u sportowców, czy osób mających wyznaczone cele sylwetkowe. Niektóre schorzenia też wymagają mniejszych objętościowo posiłków, ale w większej ilości. Dlatego rozważniej trzeba podejść też do wyboru kaloryczności. Zestawy najczęściej oferowane są w przedziale od 1000 do 3000 kalorii. Co ważne, posiłki składające się na catering do domu Szczecin pakowane są w szczelne i bezpieczne opakowania. Nie wpływają na walory smakowe, czy na jakość potraw. Są w dodatku bardzo lekkie i łatwe w przewożeniu, więc najtańsza dieta pudełkowa Szczecin może być przez nas zabrana w podróż lub do pracy. Na pojemnikach umieszczone są etykiety z informacjami o alergenach, czy wartości odżywczej posiłków. Warto też wspomnieć, że  Szczecin dieta pudelkowa gwarantuje gotowe posiłki. Nie wymagają gotowania, pieczenia lub smażenia. Większość można jeść bezpośrednio z pojemnika. Tylko niektóre będą wymagać podgrzania. To sprawia, że nawet osoby, które nie lubią spędzać czasu w kuchni, nie będą na to narażone.

Jakie diety uwzględnia tani catering Szczecin?

Na przestrzeni lat tani catering Szczecin został poszerzony o wiele różnych programów dietetycznych. Dzięki temu każdy zawsze znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. I tak  dieta catering Szczecin może uwzględniać:

 • dietę ketogeniczną,
 • dietę sirt,
 • dietę odchudzającą, 
 • dietę sportową,
 • dietę DASH,
 • dietę FOODMAP,
 • dietę dr Dąbrowskiej,
 • dietę bezglutenową,
 • dietę bez laktozy, 
 • dietę niskie IG,
 • dietę wegańską,
 • dieta wegetariańska,
 • dieta dla MAM,
 • dieta sokowa,
 • dieta niskowęglowodanowa.