Niski IG

Niski IG

1200kcal – 2750kcal

Niski IG to nasz catering dietetyczny dla osób, które planują zachować niski indeks glikemiczny w swoim jadłospisie. Jeśli będziesz spożywał potrawy, które nasi dietetycy i kucharze dla Ciebie przygotują, możesz oczekiwać wyregulowania poziomu glukozy oraz insuliny. 

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

15-20%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-50%

Osoby chorujące na cukrzycę lub zmagające się z insulinoopornością to grupa dla których jest ta opcja cateringowa. Kiedy sam jesteś diabetykiem i nie wiesz, jak zdrowo i smacznie skomponować posiłki w codziennym jadłospisie, a na dodatek nie chcesz spędzać wielu godzin w kuchni, to przyjrzyj się temu, co Tobie proponujemy. Nie zawsze ktoś może czuć się pewnie w tym, co przygotowuje. A kiedy dobiera taką opcję, to na pewno ma większą pewność, że postępuje słusznie. 

od 56,49 zł /dzień

Niski IG obejmuje dania gwarantujące niski poziom glukozy we krwi. I nie oznacza to wcale, że posiłki będą monotonne. Przygotujemy dla Ciebie dania różnorodne pod względem składu, smaku i aromatu. Bogactwo warzyw i owoców, jaja, zbożowe produkty pełnoziarniste, nabiał, mięso, zdrowe tłuszcze, pestki i orzechy – między innymi z takich wyrobów składa się nasza oferta cateringowa. To cenne witaminy, minerały i antyoksydanty. Nie znajdziesz w diecie
z tej opcji cukru, miodu, syropu klonowego, czy syropu z agawy. Potrawy będą za to wzbogacone o zdrowe wyroby słodzące: ksylitol, erytrytol, czy stewię.

Catering pudełkowy z niskim indeksem glikemicznym jest wykonany z nieprzetworzonych składników, co dodatkowo korzystnie wpływa na zdrowie.

Nasze posiłki obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1200 kcal do 2750 kcal. W cenie już od 56,49 zł. możesz kupić dla siebie dzienny zestaw. Zamów dietę Niski IG i przekonaj się, jak pomimo choroby Twoja kondycja zmienia się na lepsze. Co więcej, dieta ta służy nie tylko diabetykom. Każdy, kto chce o siebie zadbać, powinien jej spróbować, zwłaszcza gdy podejrzewa u siebie problemy zdrowotne.