Vege + Fish

Vege + Fish

1200kcal – 2750kcal

Vege + Fish przygotowaliśmy jako opcję cateringową dla osób, które nie jedzą mięsa, natomiast z chęcią jedzą ryby. Jeśli również znajdujesz się w takiej grupie, to dobrze już wiesz, że wyeliminowanie mięsa nie zawsze wiąże się z wyeliminowaniem ryb. Na szczęście, nasi eksperci żywieniowi i kucharze również bardzo dobrze o tym wiedzą. 

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

15%

Tłuszcze

30-35%

Węglowodany

45-55%

Dzięki temu kilka razy w tygodniu możesz liczyć na to, że dostaniesz od nas dania rybne, obfitujące w nad wyraz zdrowe kwasy tłuszczowe omega – 3. Mięso zastąpiliśmy: nasionami roślin strączkowych, jajkami, produktami nabiałowymi, pestkami oraz orzechami. W poszczególnych potrawach nie brakuje też kolorowych warzyw, owoców, kasz i zbóż pełnoziarnistych. Dania mają optymalną ilość białka, tłuszczy i węglowodanów. I pod tym kątem układamy menu na każdy dzień.

od 53,98 zł /dzień

Nasza wegetariańska dieta pudełkowa z rybami obejmuje wyłącznie zdrowe i lekkie posiłki. Zapewne wiesz, że poza tym, iż ryby są smaczne, to znajduje się w nich też pełnowartościowe białko o wysokiej przyswajalności, nienasycone kwasy tłuszczowe, witamina D oraz następujące mikroelementy: jod, selen, fluor, magnez oraz wapń. Cennym składnikiem są kwasy tłuszczowe omega – 3, odpowiadające za niezakłóconą pracę układu krążenia, zwiększające poziom „dobrego” cholesterolu HDL we krwi i zmniejszające ryzyko pojawienia się chorób nowotworowych. Odpowiadają one także za dobrą kondycjęskóry, włosów oraz paznokci. 

Opcja Vege + Fish to codziennie 5 smacznych posiłków wegetariańskich, dostarczających do organizmu cennych witamin oraz składników mineralnych. Mięso zastąpiliśmy roślinami strączkowymi, jajkami, nabiałem, pestkami oraz orzechami. Oczywiście, rybne dania pojawiają się w tym pakiecie regularnie. Nie ma równocześnie mowy o niedoborach żywieniowych, ponieważ dietetycy wiedzą, czym zastąpić mięso, aby całość była idealnie opracowana.