Lactose Free

Lactose Free

1200kcal – 2750kcal

Lactose Free to opcja dla osób, które zmagają się z nietolerancją laktozy. Jeśli dla Ciebie również przykre dolegliwości ze strony układu pokarmowego to codzienność albo nie wiesz, jak przygotować dla siebie zdrowe i optymalnie zbilansowane posiłki, to skorzystaj z naszej diety pudełkowej. Lactose Free bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania i przekonasz się, że ograniczeń nie ma wcale tak wiele. Podchodzimy bowiem do komponowania posiłków bardzo kreatywnie.

Dobowy zakres składników w menu wynosi:

Białko

15% do 20%

Tłuszcze

30% do 35%

Węglowodany

45% do 50%

Nasi wykwalifikowani dietetycy oraz kucharze opracowali menu wolne od laktozy, produkty mleczne zastępując odpowiednikami bez laktozy albo ich roślinnymi zamiennikami.

Dieta pudełkowa Lactose Free jest smaczna, różnorodna i świetnie zbilansowana pod kątem składników odżywczych. Dzięki niej uwolnisz się od przykrych objawów, bez konieczności rezygnacji ze smacznych potraw. Codziennie dostarczysz do organizmu niezbędne składniki, pozwalające cieszyć się dużą dozą energii i świetną odpornością.

od 52,99 zł /dzień

TIM Catering

Zasady diety Lactose Free:

  • błonnik pokarmowy z produktów zbożowych naturalnie bezglutenowych:
    ryżu, kukurydzy, gryki, manioka i owsa oraz z nasion roślin strączkowych, 
  • mleko i przetwory bezlaktozowe mają standardową zawartość tłuszczu 1,5%, 
  • menu uzupełnione jest dodatkowo o napoje roślinne wzbogacone w wapń:
    napoje owsiane, migdałowe, ryżowe i kokosowe.

Jadłospis, który ogranicza spożywanie laktozy jest dokładnie przemyślany. Dlatego możesz zapomnieć o uciążliwych objawach nietolerancji cukru mlecznego, do jakich zaliczają się: wzdęcia i bóle brzucha. Posiłki zrobione są ze starannie wyselekcjonowanych, świeżych oraz smacznych produktów. Nie używamy konserwantów i produktów wysoko przetworzonych. 

Dania mają dobowy przedział kaloryczny wynoszący od 1200 kcal do 2750 kcal. Możesz je zakupić w cenie już od 52,99 zł. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i przekonaj się, że dania bez laktozy to żadne ograniczenie!